סולם לעליית גג- המדרגם- גם מדרגות וגם סולם לעליית הגג שלך
 
 
  סולם לעליית גג- המדרגם
  הדרך היעילה והבטוחה
  ביותר להגיע מהר ובנוחות
  לעליית הגג שלך                             
 
 
 * הדלת לסגירת הפתח להמחשה בלבד ואינה מהווה
   חלק אינטגרלי מהמדרגם
 
 
סולם לעליית גג- המדרגם הינו המערכת הטלסקופית הראשונה מסוגה בעולם המעלה אותך בבטחה, בקלילות וביעילות, לעליית הגג או לגלריה שלך.

סולם לעליית גג- המדרגם רשום כפטנט עולמי ומיוצר מאלומיניום אנודייז אל חלד במפעלי TELESTEPS, בטכנולוגיה חדשה ומתוחכמת, ברבת בטיחות גבוהה ביותר, בעיצוב מודרני וחדשני ובהקפדה על כל הפרטים ולו הקטנים ביותר.

סולם לעליית גג- המדרגם הינו היחיד בעולם שניתן להתקינו, גם בתוך פתח בתקרה שגודלו המינימלי 60X52 ס"מ (דגם 60324), כמו כן, ניתן להתקינו בפתחים סמויים לעליית גג או פתחי שרות, בתוך התקרה האקוסטית, מעל גופי תאורה, מעל פתחי אוורור וכד'.

סולם לעליית גג- המדרגם מיוצר ב-4 דגמים שונים: 60930-60927-60924-60324. מבחר דגמים אלה מעניקים לך כיסוי נרחב לגובהי תקרה וגלריה,  החל מ- 2.35 מ', ועד 3.20 מ', ולפתחי תקרה בגדלים שונים, החל מ- 60X52 ס"מ ועד אין סוף.

סולם לעליית גג- המדרגם קל ופשוט מאוד להתקנה עצמית בכל סוגי התקרה הקיימים: תקרת גבס, תקרת בטון, תקרה אקוסטית, תקרת רביץ, תקרת עץ וכד'. כל זאת באמצעות 6 ברגים בלבד אשר בעזרתם מוצמד המדרגם לדופן פתח המעבר או לדופן הגלריה. ניתן להתקין גם את המדרגם על גבי מערכות מידוף תעשייתיות.

סולם לעליית גג- המדרגם אינו מגביל אותך בקביעת הגודל המכסימלי של פתח המעבר לעליית הגג, לכן סגירת הפתח אינה מהווה חלק מהמדרגם.  כמו כן, ניתן לחפות את הפתח בתקרה בכל רעיון עיצובי ללא הגבלה: גוף תאורה, "גריל", מיזוג אויר, עץ, אלומיניום, גבס וכד'.

סולם לעליית גג- המדרגם הינו הפטנט הגאוני אשר קרוב לודאי ישכנע אותך שהוא הפתרון החכם, המתקדם, הנוח, ה"חתיך" והיציב ביותר, ההופך את הנגישות לעליית הגג שלך, לקלה, מהירה, זמינה ובטוחה לכולם.


פטנט רשום:    
EP 0527766
GB 2263932
EU 000108964
NO 77588                                 
  
   סולם לעליית גג- המדרגם-
   גם מדרגות וגם סולם לעליית הגג שלך
 
                * הדלת לסגירת הפתח, להמחשה בלבד. 
              
 
               למפרט טכני מלא ודגמים
                
                 
 
      סולם לעליית גג- המדרגם- גם מדרגות וגם סולם לעליית הגג שלך
 
                    
 
© טלסטפס- אמילי יבוא - אורי נעים - כל הזכויות שמורות   |   ניוגייט - Newgate - בניית אתרים