סולם טלסקופי מקצועי מדגם TASL
 
 
   TASL  
 
     קל ונוח לתנועה
 
  במעליות, בפרוזדורים צרים                                       
   בחדרי מכונות ועוד...
 
 
הפתרון הטלסקופי של TELESTEPS לסולם הקונבנציונלי מדגם A, סולם כפול, קל ונוח לשימוש ולנשיאה, המאפשר לך עבודה נוחה, יציבה ובטוחה.

עומק שלבי הסולם 90 מ"מ, המותקנים בזוית נוחה המותאמת לכף רגלך ומאפשרים לך זמן עבודה ארוך ורצוף על גבי הסולם, מבלי לעייף את כפות רגליך

סולם זה אידיאלי לטכנאים ומתקינים על כל סוגיהם, המבצעים את רוב עבודתם, במבנים ובתים מאוכלסים ומאוישים. רק עם הסולמות הטלסקופיים של TELESTEPS באפשרותך לבצע את עבודתך בבניין רב קומות, מבלי לטפס במדרגות לקומה ה- 24 לדוגמא, מאחר וסולמות אלה נכנסים בקלי קלות לכל מעלית נוסעים.

סולם טלסקופי מקצועי מדגם TASL, מאפשר לך לבצע את עבודתך בעזרת רכב פרטי קטן, קטנוע ואופנוע. גובה הסולם כשהוא סגור, 68 ס"מ בלבד, כך שאתה פטור מלהחזיק רכב מסחרי קטן נוסף, מה גם שהוצאות אחזקתו, אינך מוכרות במלואן.

כל הסולמות הטלסקופיים מדגם TASL של TELESTEPS הינם בעלי פטנט רשום (EU) ובעלי תו תקן אירופאי  EN131-SP, TUV/GS LNE ותקן ישראלי 1847/2, באישור מכון התקנים הישראלי.
 
אין ספק שהעבודה עם סולמות טלסקופיים מקצועיים תוצרת  TELESTEPS  הינה  יותר מקצועית, יותר בטוחה, יותר קלה, יותר נוחה, יותר יעילה וחכמה הרבה יותר.
  
                                
סולם טלסקופי
מקצועי     
דגם TASL-17
 
             
 
 
 
 
                                                  
           
 
© טלסטפס- אמילי יבוא - אורי נעים - כל הזכויות שמורות   |   ניוגייט - Newgate - בניית אתרים