סולמות טלסקופיים לוט"ר מדגם LiROM
 
 LiROM     
 
 סולם לוט"ר טלסקופי וקשוח                   
 לתקיפה, לחדירה,
 לחילוץ והצלה
 
סולמות אלה קשוחים ביותר, המאפשרים לך לחדור למבנים, לגגות, לעליות גג, לאוטובוסים, למשאיות לרכבות, למטוסים ועוד. החדירה תתבצע  דרך חלונות, דרך פתחים, דרך דלתות, מעל גדרות וחומות בגובה של 4 מ' לפחות, במהירות וביעילות עם חשיפה מינימלית. סולמות אלה המיועדים בעיקר לתקיפה, פריצה, חילוץ והצלה.

המיוחד בסולמות אלה הוא, שמוטות הסולם יוצרו מפרופיל אלומיניום משולש קשיח, כאשר דופן הפרופיל עובתה בשני הקדקודים החיצוניים שלו, בעובי כפול משאר דפנות הפרופיל.

עיבוי זה נעשה בכדי למנוע מעיכות במוטות הסולם מחבטות כלשהן, מאחר וכל מעיכה המשנה את צורתם של מוטות הסולם, פוגעת במנגנונים הטלסקופיים הפנימיים ומשבשת את פעילותו של הסולם.

בכדי להפחית ממשקלו של הסולם, עומק שלבי הסולם צומצם ל- 50 מ"מ. בכל מקרה אופן השימוש בסולם זה, אינו מצריך עמידה מרובה על השלבים, אך מקל רבות על נשיאתו של הסולם על הגב, שעות ארוכות.  לסולם זה קיים תיק נשיאה גבי מיוחד, המאפשר את שליפת הסולם על ידי לוחם אחר, מבלי להסירו מהגב.
רגליו של הסולם משופעות בזווית הנכונה ועטופות ב"מגפי" גומי עבה ומשונן, כך שהצבה נכונה של הסולם יוצרת מגע מלא בן רגלי הסולם לבין משטח  העמידה, הנותן מקסימום אחיזה יציבה של הסולם. כמו כן ניתן להתקין לסולם זה זוג "מגפיים" טלסקופיות מתכווננות, המאפשרות לך גם להציב  את הסולם על גבי מדרגות ועל גבי שיפועים. בנוסף ניתן להתקין ב"מגפיים" אלה, טבעת דוקרנים המונעת החלקה על גבי בוץ, קרח ושלג.

סגירתו של הסולם נעשית בשיטת AUTOSTEPSTM באמצעות לחיצה על 2 מתגים אדומים הצמודים לדופן החזיתית של השלב התחתון בשיטה זו שלבי הסולם נסגרים בנסיגה מבוקרת. 

גם בסולם זה קיימת היכולת להשתמש בו ל- 10 גבהים שונים. גובה הסולם במצב סגור  87-80 ס"מ בלבד, ובאפשרותך לנוע איתו ביעילות, בקלילות ובמהירות מרבית בתוך מעליות, פרוזדורים צרים ומפותלים, חדרי מדרגות תלולים ונמוכים, חללים צרים וגבוהים עם פתח כניסה נמוך, בתוך אומנה (פיר) של מעלית וכד'.

כל הסולמות הטלסקופיים מדגם LiROM של TELESTEPS הינם בעלי פטנט רשום (EU) ובעלי תו תקן אירופאי  EN131-SP, TUV/GS LNE ותקן ישראלי 1847/2, באישור מכון התקנים הישראלי.
 
 
 
 
 
                         
 
סולם טלסקופי לוט"ר
דגם LiROM-32
 
 
 
 
 
סולם טלסקופי לוט"ר     
דגם LiROM-38
 
 
 
 
 
 
 
                                                
© טלסטפס- אמילי יבוא - אורי נעים - כל הזכויות שמורות   |   ניוגייט - Newgate - בניית אתרים